Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy miłych wakacji

Podsumowanie działalności sportowej w roku szkolnym 2018/2019

1. Indywidualne biegi przełajowe

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

I

v

powiatowy,

międzypowiatowy,

finał województwa

Hubert Drążek

VIII

II

III

powiatowy,

międzypowiatowy

Szymon Kołodziejczyk

V

II

powiatowy

Piotr Kamiński

V

III

powiatowy

Paweł Kamiński

V

II

VIII

powiatowy,

międzypowiatowy

Patryk Dzwonkowski

V

IV

X

powiatowy,

międzypowiatowy

2. Przełaj Winanda Osińskiego

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

powiatowy

Hubert Drążek

VIII

II

powiatowy

Robert Leśnik

VIII

III

powiatowy

Paweł Kamiński

V

I

powiatowy

Piotr Kamiński

V

II

powiatowy

Krzysztof Napiórkowski

IV

I

powiatowy

Patryk Dzwonkowski

V

II

powiatowy

Wiktoria Brzuzy

III gimnazjum

I

powiatowy

3. Gry i zabawy klas I-IV

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

IV

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Jakub Siadłowski

Wiktoria Skowrońska

Cezary Jakubowski

Adrian Smółkowski

Wiktoria Sitek

 

 

V

Iwona Drążek

Zuzanna Jabłonowska

Oliwia Garwacka

Kamil Dądera

4. Mistrzostwa powiatu LA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

 

 

powiatowy

Patryk Jaroszewski

VIII

II

Robert Leśnik

Hubert Drążek

Kacper Falba

Łukasz Kamiński

VIII

VIII

VIII

VII

 

III

5. Ogólnopolski Turniej Unihokeja- Szelków CUP

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

ogólnopolski

Rafał Drążek

Jakub Siadłowski

Adrian Smółkowski

Bartosz Dąbek

Cezary Jakubowski

Piotr Kamiński

 

V

Paweł Kamiński

Karol Mołodziejko

Kacper Dąbek

II

6. Mini piłka nożna klas I-IV

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Rafał Drążek

Jakub Siadłowski

Bartosz Dąbek

Adrian Smółkowski

Karolina Dzwonkowska

Szymon Kołodziejczyk

V

Karol Mołodziejko

Dawid Dądera

II

Kacper Dąbek

Opiekun|: Haitham Ayoush