Podsumowanie działalności sportowej w roku szkolnym 2018/2019

1. Indywidualne biegi przełajowe

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

I

v

powiatowy,

międzypowiatowy,

finał województwa

Hubert Drążek

VIII

II

III

powiatowy,

międzypowiatowy

Szymon Kołodziejczyk

V

II

powiatowy

Piotr Kamiński

V

III

powiatowy

Paweł Kamiński

V

II

VIII

powiatowy,

międzypowiatowy

Patryk Dzwonkowski

V

IV

X

powiatowy,

międzypowiatowy

2. Przełaj Winanda Osińskiego

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

powiatowy

Hubert Drążek

VIII

II

powiatowy

Robert Leśnik

VIII

III

powiatowy

Paweł Kamiński

V

I

powiatowy

Piotr Kamiński

V

II

powiatowy

Krzysztof Napiórkowski

IV

I

powiatowy

Patryk Dzwonkowski

V

II

powiatowy

Wiktoria Brzuzy

III gimnazjum

I

powiatowy

3. Gry i zabawy klas I-IV

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

IV

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Jakub Siadłowski

Wiktoria Skowrońska

Cezary Jakubowski

Adrian Smółkowski

Wiktoria Sitek

 

 

V

Iwona Drążek

Zuzanna Jabłonowska

Oliwia Garwacka

Kamil Dądera

4. Mistrzostwa powiatu LA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Katarzyna Napiórkowska

VIII

I

 

 

powiatowy

Patryk Jaroszewski

VIII

II

Robert Leśnik

Hubert Drążek

Kacper Falba

Łukasz Kamiński

VIII

VIII

VIII

VII

 

III

5. Ogólnopolski Turniej Unihokeja- Szelków CUP

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

ogólnopolski

Rafał Drążek

Jakub Siadłowski

Adrian Smółkowski

Bartosz Dąbek

Cezary Jakubowski

Piotr Kamiński

 

V

Paweł Kamiński

Karol Mołodziejko

Kacper Dąbek

II

6. Mini piłka nożna klas I-IV

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Zasięg

Kacper Wiśniewski

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Rafał Drążek

Jakub Siadłowski

Bartosz Dąbek

Adrian Smółkowski

Karolina Dzwonkowska

Szymon Kołodziejczyk

V

Karol Mołodziejko

Dawid Dądera

II

Kacper Dąbek

Opiekun|: Haitham Ayoush

Unihokej dziewczat

12 maja 2019 roku w Makowie Maz odbyły się Mistrzostrzostwa Miedzypowiatwowe „IGRZYSKA DZIECI” w unihokeju dziewcząt, brały w nich udział: PSP Rzewnie, PSP Myszyniec, SP Leszno, SP 4 Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Julia Napiórkowska
  2. Aleksandra Małkowska
  3. Aleksandra Leśnik
  4. Katarzyna Dąbek
  5. Wiktoria Kuś
  6. Gabriela Sitek
  7. Julia Chrzanowska
  8. Natalia Strzemieczna
  9. Anna Drążek
  10. Gabriela Mroczkowska

Uczennice PSP Rzewnie po wspaniałej grze zajęły II miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Zabrodzie

II miejace PSP Rzewnie

III miejsce SP Leszno

IV miejsce PSP Myszyniec

V miejsce SP Stary Lubotyń

VI miejsce SP Ostrołęka

                                                                                   Życzę dalszych sukcesów

                                                                                       Adam Strzemieczny

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

11 maja 2019 roku w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Między powiatowe „IGRZYSK DZIECI” w piłce ręcznej dziewcząt brały w nich udział :

SP Nr 10 w Ostrołęce, SP Piski, SP Nr 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP Nr 1 w Wyszkowie.

Szkołę w Rzewniu reprezentowały :

  1. Julia Chrzanowska
  2. Katarzyna Dąbek
  3. Wiktoria Kuś
  4. Aleksandra Leśnik
  5. Aleksandra Małkowska
  6. Julia Napiórkowska
  7. Gabriela Sitek
  8. Natalia Strzemieczna
  9. Anna Drążek
  10. Małgorzata Drążek

Uczennice PSP w Rzewniu po emocjonującej grze zajęły IV miejsce.

I miejsce PS Małkonia Górna

II miejsce SP nr 10 w Ostrołęce

III miejsce SP Piski

IV miejsce PSP w Rzewniu

V miejsce SP Brok

VI miejsce SP wyszków

                                                                   Życzę dlaszych wspaniałych wyników

                                                                           Adam Strzemieczny

Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe

29.03.2019 roku w Ostrołęce odbyły się indywidualne biegi międzypowiatowe. Rywalizowali w nich najlepsi uczniowie z 5 powiatów. Z naszej szkoły powiat makowski reprezentowało 12 uczniów:

1. Paweł Kamiński kl. V

2. Patryk Dzwonkowski kl. V

3. Anna Drążek kl. VI

4. Bartosz Jakubowski kl. VI

5. Kamil Słowikowski kl. VI

6. Łukasz Kamiński kl. VII

7. Damian Dzwonkowski kla. VII

8. Julia Napiórkowska kl. VII

9. Wiktoria Zaborowska kl. VII

10. Katarzyna Napiórkowska kl. VIII

11. Hubert Drążek kl. VIII

12. Robert Leśnik kl. VIII

Do wojewódzkich indywidualnych biegów przełajowych awansowali :

  1. Katarzyna Napiórkowska I miejsce
  2. Hubert Drążek III miejsce
  3. Paweł Kamiński I miejsce
  4. Łukasz Kamiński XI miejsce
  5. Patryk Dzwonkowski XII miejsce  

biegiostroleka

Adam Strzemieczny

 

Adam Strzemieczny

Nasza wicemistrzyni

W piątek 15 marca na hali sportowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla naszej znakomitej biegaczki Katarzyny Napiórkowskiej - uczennicy klasy VIII, która zajęła II miejsce w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych na 1,5 km. Nagrody ufundował i wręczył Wójt Gminy Rzewnie pan Wiesław Chrzanowski.

Kasia ma na swoim koncie jeszcze wiele innych sukcesów:

I miejsce w V rodzinnym Biegu Mikołajkowym na 2,5 km
I miejsce w XIV Mikołajkowych Biegach Ulicznych
I miejsce w Jednorożcu w biegu na 400m
I miejsce Tropem Wilczym- Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych na dystansie 2km
III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików- U-16 na dystansie 1000m
III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w Biegach Przełajowych na 2km
VI miejsce w swojej kategorii wiekowej Mistrzostwa Polski U-16 na 1000m

KASI GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH

Jolanta Trojecka

Powiatowe Igrzyska Dzieci 2019 – Mini piłka ręczna dziewcząt

W Makowie Maz. 02.03.2019r. odbyły się powiatowe igrzyska dzieci w mini piłce ręcznej.

W zawodach zwięły udział następujące drużyny:

  1. Maków Maz. nr2
  2. Krasnosielc
  3. Płoniawy
  4. Gąsewo
  5. Drążdzewo
  6. Sypniewo
  7. Rzewnie

Uczennice prowadziły rywalizację sportową w dwóch grupach.

I grupa
  1. Maków Maz nr2
  2. Krasnosielc
  3. Sypniewo
  4. Rzewnie
II grupa
  1. Drążdzewo
  2. Gąsewo
  3. Ploniawy

Do półfinałów weszły:

I grupa
  1. Maków Maz. nr2
  2. Rzewnie
II grupa
  1. Płoniawy
  2. Drążdzewo

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

                I miejsce – Rzewnie

                II miejsce – Drążdzewo

                III miejsce – Maków Maz. nr2

                IV miejsce – Płoniawy

W skład drużyny SP Rzewnie wchodziły:

  1. Julia Napiórkowska
  2. Aleksandra Leśnik
  3. Aleksandra Małkowska
  4. Wiktoria Kuś
  5. Katarzyna Dąbek
  6. Gabriela Sitek
  7. Julia Chrzanowska
  8. Natalia Strzemieczna
  9. Gabriela Mroczkowska
  10. Weronika Szymaniak

Adam Strzemieczny

Złoto i srebro

13 stycznia 2018 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Maz odbyły się Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt. Do rywalizacji o tytuł mistrzowski i awans na zawody powiatowe stanęły reprezentacje pięciu szkół: Szkoły Podstawowej w Drążdzewie, Szkoły Podstawowej w Rakach, Szkoły Podstawowej w Gąsewie, Szkoły Podstawowej w Szelkowie oraz Szkoły Podstawowej w Rzewniu.
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie. Mecze były bardzo zacięte, a dziewczęta wykazały dużą ambicję w grze.

We wszystkich meczach odnisły zwycięstwo nie tracąc żadnej bramki. Nasze dziewczęta jadą na Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt.

Do sukcesu sportowego przyczyniły się: Aleksandra Małkowska, Julia Napiorkowska, Aleksandra Leśnik, Wiktoria Kuś, Julia Chrzanowska, Gabriela Sitek, Katarzyna Dąbek, Małgorzata Drążek, Natalia Strzemieczna, Gabriela Mroczkowska.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Rzewniu

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Szelkowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Gąsewie

12 stycznia 2018 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Maz odbyły się Igrzyska Dzieci w unihokeju chłopców. Do rywalizacji o tytuł mistrzowski i awans na zawody powiatowe stanęły reprezentacje ośmiu szkół: Szkoły Podstawowej w Amelinie, Szkoły Podstawowej w Czerwonce, Szkoły Podstawowej w Drążdżewie, Szkoły Podstawowej w Gąsewie, Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu, Szkoły Podstawowej w Rakach, Szkoły Podstawowej w Szelkowie oraz Szkoły Podstawowej w Rzewniu.

Chłopcy naszej szkoły po bardzo dobrej grze wyszli z grupy.Wygrali pólfinał z Amelinem.

W finale grali o pierwsze miejsce z drużyną SP w Szelkowie.

Po zaciętej i wyrównanej walce musieliśmy uznać wyższość drużyny przeciwnej i ostatecznie zajęliśmy II miejsce.

Skład drużyny: Bartosz Falba, Daniel Gutowski, Bartosz Jakubowski, Mateusz Napiórkowski, Kamil Słowikowski, Mateusz Tomoń, Przemysław Napiórkowski, Paweł Gregorek, Kacper Karczewski.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP w Szelkowie

II miejsce – SP w Rzewniu

III miejsce – SP w Amelinie

Gratulacje !

Adam Strzemieczny
                                                                                    

NASZE WICEMISTRZYNIE

W dniu 15.12.2018r. (sobota) w Hali sportowej przy PSP Nr 2 w Makowie Maz. rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Julia Napiórkowska
  2. Aleksandra Małkowska
  3. Wiktoria Kuś
  4. Katarzyna Dąbek
  5. Aleksandra Leśnik
  6. Gabriela Sitek
  7. Julia Chrzanowska
  8. Małgorzata Drążek
  9. Natalia Strzemieczna
  10. Anna Drążek

Rywalizowało 7 drużyn: Maków Maz Nr 1, Maków Maz Nr 2, Szelków, Gąsewo, Drążdzewo, Sypniewo i Rzewnie.

W rozgrywkach nasze dziewczęta nie przegrały żadnego spotkania. Bardzo dobra gra naszego zespołu przełozyła się na dalszą część turnieju. Doskonala postawa w meczu finałowym i remis 2 : 2 z reprezentacją Maków Maz Nr 2.

O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.

Jednak drużyna Maków Maz Nr 2 zajęła I miejsce.

Zajecie drugiego miejsca przez nasz zespół jest dużym sukcesem. Tym bardziej że grupa była bardzo wymagająca.

Gratulacje!

Adam Strzemieczny

Biegi przełajowe

Dnia 29.09.2018r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzewniu brali udział w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Anna Drążek - klasa VI – miejsce 10
  2. Wiktoria Kuś – klasa VI
  3. Aleksandra Małkowska – klasa VI
  4. Julia Napiórkowska – klasa VII – miejsce 11
  5. Wiktoria Zaborowska – klasa VII – miejsce 9
  6. Daniel Gutowski – klasa VI
  7. Bartosz Jakubowski – klasa VI – miejsce 8
  8. Kacper Karczewski – klasa VI
  9. Damian Dzwonkowski – klasa VII – miejsce 5
  10. Łukasz Kamiński – klasa VII – miejsce 3
  11. Szymon Mołodziejko – klasa VII – miejsce 6
  12. Wiktoria Sitek – klasa V
  13. Jan Karol Mołodziejko - klasa V
  14. Adam Brzuzy - klasa V – miejsce 11
  15. Zuzanna Jabłonowska - klasa V
  16. Szymon Mołodziejko – klasa VII - miejsce II
  17. Jakub Siadłowski - klasa IV
  18. Natalia Samsel - klasa IV
  19. Rafał Drążek - klasa IV
  20. Weronika Jabłonowska - klasa IV
  21. Piotr Kamiński - klasa V – miejsce III
  22. Wiktoria Skowrońska - klasa IV
  23. Krzysztof Napiórkowski - klasa IV
  24. Paweł Kamiński - klasa V – miejsce II
  25. Patryk Dzwonkowski - klasa V – miejsce IV
  26. Alicja Górka – klasa IV

Siedmioro uczniów zakwalifikowało się do międzypowiatowych biegów przełajowych.

Igrzyska młodzieży szkolnej powiatu makowskiego w mini piłce nożnej

Igrzyska młodzieży szkolnej powiatu makowskiego w mini piłce nożnej dziewcząt odbyły się 18.09.2018r. w Makowie Mazowieckim.

W mini piłce nożnej dziewcząt wzięło udział 10 drużyn ze szkół podstawowych klas VI i młodszych naszego powiatu.

Skład zespołu SP Rzewnie

 

1.Julia Napiórkowska

2.Aleksandra Małkowska

3.Aleksandra Leśnik

4.Wiktoria Kuś

5.Katarzyna Dąbek

6.Gabriela Sitek

7.Julia Chrzanowska

8.Natalia Strzemieczna

9.Małgorzata Drążek

10.Weronika Szymaniak

11.Aleksandra Godlewska

Po bardzo dobrej grze drużyna Szkoły Podstawowej w Rzewniu zajęła II miejsce. GRATULACJE!

I miejsce zajęły dziewczęta z SP 2 w Makowie Mazowieckim.