Drogi uczniu wybierz zakładkę "Nauczanie zdalne" w górnym menu, kliknij w nazwisko nauczyciela, z którym masz zajęcia, a dowiesz się, jak możesz się uczyć.

Pamiętaj o wszystkich przedmiotach!

Zdalne lekcje 7

Klasa IV - 20.04.

Witam klasę IV. Dzisiaj dla was przygotowałem test ze znajomości liter. Poniżej będzie podana instrukcja jak wykonać test oraz link w który należy wejść. Proszę wszystkich o to, żeby uważnie przeczytać instrukcję zanim rozpoczniecie wykonywać zadania w teście. Życzę jak najlepszych wyników. Wojciech Zysk

PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZANIM ROZPOCZNIESZ TEST!!!!!! Test rozpoczyna się w momencie gdy klikniesz w link. Od tego momentu masz 20 minut na to żeby wpisać swój adres e-mail oraz wypełnić test. Na koniec wciskasz ikonkę PRZEŚLIJ. Jak to zrobisz to ja automatycznie otrzymuje twój wynik. Następnie wciśnij POKAŻ WYNIK. W ten sposób sprawdzisz jak Ci poszło. Życzę powodzenia.

Link do testu: https://forms.gle/VHFTV2gUM7Si12ZdA

Zdalne lekcje 6

Klasa 4 - 17.04.

Witam serdecznie uczniów klasy 4. Ostatnio prosiłem, żeby wysłać do mnie zdjęcia waszych notatek. Niestety tylko jedna osoba wykonała to zadanie. Reszty prac nie otrzymałem. W związku z tym proszę o podsyłanie zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na dzisiaj zaplanowane jest czytanie krótkich tekstów. Potrzebny będzie podręcznik oraz płyta CD. Podręcznik należy otworzyć na stronach 74 oraz 75. Waszym zadaniem będzie wysłuchanie nagrań do ćwiczenia 3 ze strony 74 oraz ćwiczenia 5 ze strony75. Jak to zrobicie możecie próbować samodzielnie te teksty przeczytać.

W następnym tygodniu planuje również sprawdzić waszą wiedzę z zakresu znajomości liter rosyjskich. Podam też instrukcję jak to zrobić.

Życzę miłej pracy i pozdrawiam.

Wojciech Zysk

Zdalne lekcje 5

Klasa 4 - 06.04.20r.

Temat lekcji: Кто это? Что это? Nazywamy osoby, zwierzęta oraz przedmioty.

Uczniowie klasy 4 dzisiaj dla was temat lekcji, który nalezy zapisać w zeszycie przedmiotowym. Potrzebny będzie również podręcznik, który otwieracie na stronie 72-73. Pod tematem lekcji należy zapisać wszystkie słowa podane w języku rosyjskim a następnie przetłumaczyć je na język rosyjski. Pamiętajcie oczywiście, że to są litery drukowane. W zeszycie natomiast nowe słowa zapisujemy literami pisanymi. Po skończonej pracy możecie wysłac zdjęcia waszych zeszytów z zapisanym tematem oraz z nowymi słówkami. Przesyłamy je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Życzę miłej i owocnej pracy.

Zdalne lekcje 4

Klasa 4 - 30.03.2020

Dzisiaj kolejna porcja ćwiczeń online. Mam nadzieję, że poprzednie udało wam się rozwiązać z jak najlepszym wynikiem.

Linki do ćwiczeń online:

 
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy

 

Zdalne lekcje 3

Klasa 4 - 27.03.2020

Dzisiaj dla was drodzy uczniowie klasy 4 zadanie, dzięki któremu sprawdzicie swoją wiedzą. Dokładnie chodzi o litery alfabetu rosyjskiego. Żeby to zrobić wejdz na podane niżej linki, wpisz rosyjskie odpowiedniki liter i sprawdz wykonanie zadania. Na koniec otrzymacie swój wynik. 

https://rosyjski.ang.pl/cwiczenia/166

https://rosyjski.ang.pl/cwiczenia/1146

Zyczę miłej i owocnej pracy.

Wojciech Zysk

Zdalne lekcje 1

Klasa VII

Proszę wykonać ćwiczenia powtórzeniowe z podręcznika str. 70-71.

Odpowiedzi zapisujemy w zeszycie przedmiotowym.

Klasa VI

Powtórzenie słownictwa z działu „Sport”. Utrwalenie nazw dyscyplin sportowych.

Klasa IV

Powtórzenie i utrwalenie liter alfabetu rosyjskiego (litery pisane i drukowane).