KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Dnia 20 grudnia już po raz trzeci odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na tą okoliczność dzieci wykonały samodzielnie lub z pomocą rodziców piękne ozdoby świąteczne, które wyceniono, a następnie sprzedawano, aby dekorowały nasze domy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dziecko ? Anguy Elishmana Boris z Wybrzeża Kości Słoniowej, dla którego już od trzech lat nasza szkoła jest adopcyjnym rodzicem. Łączna kwota jaką zebraliśmy to 816,50 zł.

Uczniowie poprzez udział w tej akcji nie tylko wspierają materialnie nasze dziecko, ale jednocześnie uczą się odpowiedzialności i troski nie tylko o siebie, ale także za innych.

Tegorocznej akcji towarzyszyła niezwykła radość, ponieważ tuż przed świętami do szkoły dotarł list od brata naszego adoptowanego chłopca. List każdy może przeczytać ponieważ został przetłumaczony na język polski i wywieszony na gazetce szkolnej.

Wszystkim, którzy przyłączyli się w jakikolwiek sposób do naszej akcji serdecznie dziękujemy!

E. Napiórkowska