Drogi uczniu wybierz zakładkę "Nauczanie zdalne" w górnym menu, kliknij w nazwisko nauczyciela, z którym masz zajęcia, a dowiesz się, jak możesz się uczyć.

Pamiętaj o wszystkich przedmiotach!

Nauczanie zdalne - informacje

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Nauczyciele ustalili tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas. Naukę dla klas I-III organizują wychowawcy, natomiast w klasach IV-VIII nauczyciele poszczególnych przedmiotów, wyznaczając konkretne godziny pracy. Do nauczania zdalnego oraz kontaktów z uczniami i rodzicami wykorzystywane są: sms, mms, poczta elektroniczna, messenger, rozmowy telefoniczne, e-mail, facebook, dysk Google, komunikator DISCORD. Jeśli jest taka potrzeba, uczniowie mogą wypożyczyć ze szkoły laptopy. W tym celu proszę o kontakt z panem Jackiem Kozłowskim.

Wszyscy uczymy się tej nowej formy nauczania. Prosimy o wyrozumiałość. W przypadku wątpliwości, pytań czy uwag prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 297613438, 297673045.

                                                                                                                    Dyrektor szkoły

                                                                                                                  Małgorzata Ayoush